Özel Biltepe Anadolu Lisesi 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı ikinci dönem 9., 10. ve 11. sınıflar veli-öğretmen görüşmesini gerçekleştirdik. Katılımlarından dolayı velilerimize ve velilerimizi ağırlayan öğretmenlerimize teşekkür ederiz.
![](https://www.biltepe.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/431030935_898719318927403_7190869118686268560_n-1024x1024.jpg)
![](https://www.biltepe.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/430857997_898718935594108_5160565332002123762_n-1024x1024.jpg)
Özel Biltepe Anadolu Lisesi 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı ikinci dönem 9., 10. ve 11. sınıflar veli-öğretmen görüşmesini gerçekleştirdik. Katılımlarından dolayı velilerimize ve velilerimizi ağırlayan öğretmenlerimize teşekkür ederiz.