8.Sınıf şube öğretmenleri, mesai çıkışında her akşam bir şubenin velileriyle tek tek görüştüler.
Bu görüşmelerde;
23 Ağustos’tan günümüze yapılan eğitim öğretim etkinlikleri velilerle paylaşıldı.
LGS hazırlık çalışmalarıyla ilgili olarak, kullanılan kaynaklar, ölçme araçları, öğrencilerin sınıf içi performansları, deneme sınavlarının sonuçları hakkında veliler bilgilendirildi.
Rehber öğretmen velilere; öğrencilerin motivasyonunu artırma, veli- öğrenci iletişiminin önemi, zaman yönetimi gibi hususları içeren açıklamalarda bulundu.
Veliler de öğretmenlerle önerilerini paylaştılar, öğretmenlere ilgilerinden dolayı teşekkür ettiler.
![](https://www.biltepe.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/246631446_5203968562952750_2046002351928751534_n.jpg)
![](https://www.biltepe.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/247012625_5203968039619469_1096379869502475482_n.jpg)
![](https://www.biltepe.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/247378270_5203968792952727_4764543907344279601_n.jpg)
![](https://www.biltepe.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/246615445_5203969296286010_8122991370787016364_n.jpg)