Okulumuzda uygulamakta olduğumuz haftada 16 saatlik yoğunlaştırılmış İngilizce programındaki başarımızı belgelendirmek amacıyla öğrencilerimizi, dünyada bir çok ülkede uygulanmakta olan CAMBRIDGE Sınavına hazırlıyoruz.
Bu nedenle CAMBRIDGE; öğretmenlerimize Eğitmen Eğitimi kapsamında Sınav koordinatörü Emekli İngilizce Öğretmeni Altan Altınkaya ile seminer gerçekleştirdi. Yapacağımız CAMBRIDGE Sınavına; destek olan velilerimize, sınava hazırlıkla ilgili olarak öğretmenlerimize rehber olan Altan Öğretmene teşekkürler, öğrencilerimize başarılar diliyoruz.
![](https://www.biltepe.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/416855804_18045142378601343_5676919280743193377_n-1024x1024.jpg)
![](https://www.biltepe.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/416701835_18045142369601343_6351279579794282536_n-1024x1024.jpg)