LGS Grubu Öğrencilerimizin velileriyle, akşam ders çıkışında biraraya geldik.
Velilerimizle; bireysel olarak tüm derslerden öğrencilerimizin LGS hazırlık sürecini değerlendirdik, bu süreçte motivasyonlarını artırma, konu eksiklerini tamamlama, okuma becerisini artırma ve devamsızlık yapmamanın önemini vurguladık.
Velilerimizin önerilerini değerlendirdik.
Öğrencilerimize; kolaylıklar, başarılar dileriz.
![](https://www.biltepe.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/407391020_18041613181601343_4505933224084815620_n-1024x1024.jpg)
![](https://www.biltepe.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/407613810_18041613172601343_2554861059197705596_n-1024x1024.jpg)
![](https://www.biltepe.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/407835603_18041613154601343_2292508146702940148_n-1024x1024.jpg)